Güzergahta kaza geçiren Chacarita’nın kaptanı Luciano Perdomo’nun olağanüstü iyileşmesinin videosu

22 Ocak’ta Luciano PerdomoChacarita’nın kaptanı Funebrero antrenmanına giderken ciddi bir trafik kazası geçirdi. Bu onu yoğun bakımda bıraktı ve tüm Arjantin futbol dünyasını merakta bıraktı. Ama haftalar geçti ve ‘Puchi’ kayda değer bir iyileşme elde etti.

“Şimdi evet”, Luciano Perdomo’nun karısı Sofia’dan gelen mesaj.

Birkaç gün önce durumunun iyiye gitmesi üzerine yoğun bakımdan çıkıp normal odaya geçti. Ancak bu Salı günü ağlar aracılığıyla 5 numaranın çok güzel bir görüntüsü görülebildi.Perdomo, iyileşmekte olduğu kliniğin koridorlarında filme alındı. yürümek ve topla pas veriyormuş gibi yapmak.

“Ve işte her zaman olduğu gibi Puchi, zaten o gibi, daha iyi olma, sahaya çıkma, futbol oynama arzusuyla, dün bana ‘Pas vermek istiyorum’ demiştin. Seni seviyorum @ LuchiPerdomo sen delisin, bir dene”Videoya eşlik ederken hamile olan eşi Sofia’yı yazdı.

Luciano Perdomo’nun videosu

Ve işte her zaman olduğu gibi Puchi, zaten o olarak, daha iyi olma, sahaya çıkma, futbol oynama arzusuyla, dün bana “Pas atmak istiyorum” demiştin. Seni seviyorum @LuchiPerdomo Sen delisin, bir dene
Burada nasıl var? biliyor musunuz? @ChacaOficial pic.twitter.com/yr9ANQxb24

— Sofia P. (@sofiap_14) 6 Şubat 2024

Chacarita’nın çıkış öncesi anma töreni

Deportivo Maipú maçı öncesinde oyuncular, futbolcuyu desteklemek için bayraklarla sahaya çıktı. Üstelik kaptanlık formasıyla. Ayrıca TyC Sports yayınında yayınlanan destek mesajlarını da kaydettiler.

Maçın beşinci dakikasında, genellikle formasında bu numarayı giyen oyuncuya tribünlerden yeni alkışlar yükseldi. Perdomo’yu onurlandırma anını tam olarak anlayan maç hakemi tarafından oyun da durduruldu.

Çene-yüz ameliyatı geçirip geçirmeyeceği henüz bilinmiyor: yüzü şişmiş durumda. Ve tabii ki bilinmeyen bir şey de onun futbol faaliyetlerine ne zaman devam edebileceğidir, ancak öncelik sağlığına kavuşması olduğundan doğal olarak bunun için acelesi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir