“Kanseri yendiğini düşünmek saflıktı, öfkeyle, acımadan geri döndü”

Club Atlético Fénix’in koçu ve Arjantin promosyonunun tarihi koçu Gustavo Cisneros, X hesabında şunu yayınladı: ikinci kez prostat kanseriyle savaşmak zorunda kalacakÜstesinden geldiğini düşündüğü bir hastalık olan ve ilk kez 2021’de Peru’da yönetmenlik yaparken teşhis edilen bir hastalık.

“Kanserle savaşmak çok zordu. Onu yendiğimi düşünecek kadar saftım. Öfkeli, saldırgan, merhametsiz geri döndüTüm lenf düğümleri patladı, çok üzücü, acıyı durdurmanın bir yolu yok.”

Ayrıca yayında bu ayın 16’sında 2 kemoterapi beklediğini detaylandırdı.

Teknik direktör Gustavo Cisneros, X hesabında prostat kanseri nedeniyle tıbbi tedaviye geri dönmek zorunda kalacağını yayınladı

Kansere karşı mücadelesi 3 yıl önce Peru’nun ikinci bölümünün Kültürel Santa Rosa’sını yönetirken başladı. idrarda kan Doktora gitti ve bir onkolog ona “agresif” prostat kanseri ve daha sonra kemik kanseri teşhisi koydu.

Copa Sudamericana maçı için İnka ülkesinde bulunan Arsenal de Sarandí’nin yardımıyla Buenos Aires’e giderek tedavisine devam edebildi ve burada diğer futbolcuların yanı sıra Marcelo Gallardo’dan da yardım aldı.

Miguel Ángel Russo, Gustavo Cisneros’la birlikte.

Geçmişti Ölümcül teşhisten itibaren 170 gün, 14 kemoterapi tedavisi ve uzun, acı verici ve pahalı bir tıbbi tedavi; Ancak mücadelesi iyi sonuçlar veriyordu ve iyileşmesi olumluydu.

O dönemde aldığı yardımlara teşekkür etmek için sosyal ağlarını kullandı ve evrimden duyduğu sevinci paylaştı: “Peru’da 10 cm, Temmuz ayında PET yaptığımızda 8. Sekiz kemoterapi tedavisinden sonra Ekim ayında taradım 1 cm ölçtüm Ve şimdi… ‘Normal boyutta ve şekilde prostat’. Ne anlatılmaz bir duygu…”

Ancak bu sabah tümörle yeniden savaşmak zorunda kalacağına işaret ettiği yayınıyla şaşırtıyor ama hayatın ona bir şans daha vereceği umudunu taşıdığı için metne son vermiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir