bir sihir numarası yaptı ve televizyon bunu keşfetti

Katar ve Ürdün takımları, Asya Kupası finalinde Arjantin ile Fransa arasında 2022 Dünya Kupası’nın büyük finaline ev sahipliği yapan Lusail Stadyumu’nda mücadele edecek. Kıta şampiyonluğunun ev sahibi ve savunucusu, turnuvanın en büyük müjdesi olan Jordan’ı, golcüsünün penaltı golüyle 1-0 mağlup etti Ekrem Afifinanılmaz bir kutlamayla şaşırttı.

Maçın 21. dakikasında, Katar’ın büyük figürü ve kıllı 11 numaralı futbolcu penaltıyı eline aldı ve sağ eli filelere düşerek yerel kamuoyunun çılgına dönmesine neden oldu. Zaten dört kez kaldırdığı kupayı kaldırmaya can atıyordu. Yıllar önce Abu Dabi’de.

Ancak Afif, skoru açmanın yanı sıra sihirli bir performansla maçı tamamladı. Eski Villarreal, bugün ülkesinde Al Sadd’da ellerini bacaklarından birine doğru hareket ettirdi ve çoraplarının altından kendi resminin yer aldığı bir heykelcik gibi görünen şeyi çıkardı.

Afif daha sonra sol elinin yüzük parmağını öptü ve işin en güzel kısmı geldi: Kameraya yaklaştı ve bir sihirbazın hareketiyle heykelciği kime adandığı belli olmadan S harfine benzer bir sembole dönüştürdü.

Hikâyenin sonunda, sihrin kodlarından birini bozan başkarakter televizyon var: Ağır çekim tekrarı, futbolcunun parmaklarından biriyle bir tür mekanizmayı etkinleştirerek kartları nasıl “dönüştürdüğünü” ortaya koyuyor.

Bir süre sonra, ciddi bir sakatlık geçiren Afif’i sedyeyle çıkarmak zorunda kalan Afif, saha kenarında iyileşti ve ikinci “numara”sıyla oyun alanına yeniden girdi. Ortadoğu’da gecenin.

Sihirbazı Afif’in muhteşem performansıyla yeniden Asya şampiyonu olmaya yaklaşan Katar’ın, devre arası kısmi galibiyetiyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir