“Ben günün, haftanın, yılın adamıyım; kim beni bağlayabilirse”

Leila

Global Mod
Global Mod
O Lionel Messi Bu Pazartesi 37 yaşına girdi, bunu herkes biliyor. Fakat. Dünya şampiyonu kaptanın, Salı günü Şili'ye karşı oynayacağı A Grubu ikinci maçı için New Jersey'deki otelin önünde toplanan insanları selamlamak için dışarı çıkacağını çok az kişi biliyordu. Amerika Kupası. Ve neredeyse hiç kimse, o özel anda, çoğu kişinin tanımadığı, günün karakteri haline gelen bir adamın ona eşlik edeceğini hayal edemezdi. Kim o? denir Christopher Soria. Ona söylüyorlar “Amca” ve popüler TV şovunda panelist Jugones Chiringuito. Ve dünya futbolunun kralının yanında yer alma ve sosyal ağlarda bir numaralı trend olma ayrıcalığına sahip oldu.

Sırasında Brezilya Ve Kosta Rika Grup aşamasının ilk turunun son maçında yarışmaya katılan Messi, taraftarları selamlamak için Scaloneta otel sığınağının pencerelerinden birinden dışarı baktı. O bunu yaparken arkasında Soria belirdi. Ona sarılıp halkı selamladı. Sonra geri çekildi ve çağırdı Ángel Di María, Rodrigo De Paul, Leandro Paredes, Nicolás Otamendi ve Gio Lo Celso Rosario yıldızına eşlik edecek. Ve sanki takımdan biriymiş gibi onların arasına karıştı. Bir rock yıldızı.

Messi, otelin penceresinden merhaba demek için dışarı çıktı.

Herkes bu şanslı adamın kim olduğunu merak etmeye başladı.. Ve tüm yollar, insanlığın pek çok sıradan gizeminin bugün çözüldüğü alan olan sosyal ağlara çıkıyordu.

Ve orada hikayeyi çözmeye başlayabilirsiniz. Panelist, Copa América'yı izlemek için Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmeden günler önce İspanya'da Messi'nin doğum gününü kutlamak için doğrudan Arjantin Milli Takımı oteline gideceğini duyurmuştu. Kendisi Rosario'nun 1 numaralı hayranı gibidir. Şüphelenmeyenler için açıklığa kavuşturmak gerekir ki bu program, aynı zamanda “El Tío” Soria adıyla panelist olan eski kaleci Jorge D'Alessandro'nun takımın orta saha oyuncularını “Ferraris” olarak etiketlemesinden sonra Arjantin'de viral olan programın aynısıdır. .

“Soria Amca, Pazartesi günü Arjantin Milli Takımı'nın yoğunlaştığı otelin yakınında, New York'a gidecek. Öğleden sonra saat altıda, futbol gezegenindeki tüm Mesihçileri, Messi'ye hak ettiği mutlu doğum günü şarkısını söylemeleri için çağırmak istiyorum.” ve ona 37 yılı için hak ettiği pastayı getirelim. Ve tabii ki onu dışarı çıkıp bize bir şeyler anlatması, bizimle birlikte kutlaması ve mumları üflemesi için davet edeceğiz” diye tahminde bulundu.

Soria söz verdi ve yerine getirdi. Ve günün adamı olduktan sonra, Zurna Hayatı hakkında biraz daha bilgi edinmek için onunla röportaj yaptı. Ona, Barselona'da oynamak için İspanya'ya geldiğinde Messi'yle röportaj yapan ilk gazetecilerden biri olduğunu söyledi. Henüz Maradona'nın genciyken.

Ve şimdi, her programında da görüldüğü gibi, bir numaralı hayranıdır. Aslında Pazar gecesi oradaydı. AFA ÇalışmasıArjantin futbolunun ana şirketinin yayınıydı ve Copa América'daki bu hikayenin kupayı kaldırmasıyla sonuçlanması durumunda Leo'nun dokuzuncu Ballon d'Or'u alması için kampanya yürütüyordu.

“Günün adamı mı? Günün, haftanın, ayın, Copa del América'nın ve yılın adamı. Beni bağlayabilecek kişi”söyledi Zurna Messi ile görüşmenin ardından Sırada “El Tío” Soria ile birebir görüşme var.

-Cristóbal Soria, New Jersey'de günün adamı. Yapmaya karar verdiğiniz şeyi başardıktan sonra vücudunuzda neler oluyor?

-Ama hayır… Günün adamı… Affet beni. Günün, haftanın, ayın, America's Cup'ın adamı, Yılın Adamı… Yani yola koyuldum. Ve şimdi kim beni bağlamak isterse, kim şimdi isterse veya kim yapabilirse, daha doğrusu, kim yapabilirse, kim beni bağlayabilirse.

-Pencereyi açmadan önce bana olay örgüsünün nasıl olduğunu anlat.

– Komplo yok. Bu hayranlıktır. Uzun zamandır bunu planladığımızı, uzun zamandır anlatmak istediğimizi bildikleri için beni bekliyorlardı. Ve tabii ki Leo ve ben birbirimizi gördüğümüzde yaptığımız tek şey saygı duymak, hayranlık duymak. Ve ona şunu söylüyorum… ona ne söyleyeceğim? Futbolu seven hepimiz için bu ne anlama geliyor? Arjantinli değilim ama onu diğer Arjantinliler gibi seviyorum ve o da bunu biliyor. Peki benimle suç ortaklığı yaptığına dair bu işaretler varsa ne yapmalıyım? Ölüyorum ya da ölmek istemiyorum. Polis bu akşam gelip bunu istemediğini söylese, bu gece gelip beni hapse atsa benim için sorun yok. Sorun değil. Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha.

-Messi'nin alçakgönüllü olmadığını veya insanlara karşı bir hisleri olmadığını söyleyenlere ne dersiniz?

-İnsanlara karşı nasıl bir hislerin olmaz? Ama gördün mü? Bunu kim söylüyorsa hayran olduğu içindir. Üç seçenek var. Veya Real Madridli olduğu için. Veya CR7 hayranı olduğu için. Veya neden bahsettiğiniz hakkında hiçbir fikriniz olmadığı için. Üç seçenek de geçerli, ama bunu kim söylerse söylesin… Ama söylendiği gibi, burada toplanıp Leo Messi'nin pastasını deneyen ve şunu söyleyen sadece üç bin kişi değil: “Vay canına, bu pasta” burası büyük, evet deneyeceğiz ama Soria Amca'nın getirdiği 3 bin kişi var ve burada ve şu anda bulunan 3 bin kişiye de Leo Messi Hazretleri'nin pastasını dağıtacağız” dedi. Birisi gelip bize Leo Messi'nin derisinin olmadığını, hassas olmadığını, insanlara karşı hassasiyetinin olmadığını söyleyecek…

– Uyumayacağımı biliyorum. Nasıl uyuyacağım, nasıl uyuyacağım. Şili ile oynayacağımız maç, bir sonraki maç, çeyrek finaller, son 16 turu, çeyrek finaller, yarı finaller için sabırsızlanıyorum. Ve yine sakallı küçük adamın başka bir Amerikan Kupası'nı kaldırdığını ve benim dokuzuncu Ballon d'Or'u istediğimi görüyorum.